Кам'янецька селищна територіальна громада

13 серпня відбудеться прощання з воїном

Дата: 11.08.2023 17:54

Фото без описуЗнову з сумом сповіщаємо про загибель ще одного Героя, який поклав своє життя за свободу України, нашого земляка, новгородківця, Сергія Логвиненка.

Молодший сержант Логвиненко Сергій Анатолійович, 07.04.1976 р. н. загинув 18 травня 2022 року під час бойового зіткнення з ворогом поблизу села Тошківка на Луганщині.

Траурна церемонія прощання з воїном-захисником розпочнеться 13 серпня 2023 року об 11 год. 30 хв. за адресою проживання його родини по вулиці Затишній в Новгородці, потім о 12.00 год. відбудеться відспівування покійного в церковному храмі.

Церемонія поховання пройде на кладовищі селища по вулиці Затишній.

У цю гірку мить щиро розділимо горе родини та схилимо голови в глибокій скорботі та віддамо шану загиблому ГЕРОЮ.

СЛАВА УКРАЇНІ!