Громада сумує…

Дата: 13.12.2023 12:56

Фото без описуПовідомляємо, що чин поховання Павалатія Олександра Васильовича почнеться 14 грудня 2023 року об 11 годині з будинку, де він проживав по вулиці Терновій, 7 в Новгородці. Потім траурна колона рухатиметься по вулиці Вишневій до Храму Святої Трійці, де об 11 годині 30 хвилин розпочнеться молебень за загиблим.

Звідти живим коридором пошани проведемо Олександра Васильовича до місця останнього його спочинку. Поховають Захисника на кладовищі по вулиці Пушкіна.

Просимо громаду з честю зустріти Героя, помолитися за упокій його душі та попросити у Господа сил для рідних перенести біль втрати.

Вічна шана і пам’ять Герою! Співчуття рідним і близьким відважного Воїна.