Розпочніть новий рік із новою професією у сфері ІТ: служба зайнятості запрошує на навчання

Дата: 20.12.2023 16:47

Цікавитеся сферою інформаційних технологій? Хочете навчитись обслуговувати комп’ютерне обладнання? Маємо для вас вигідну пропозицію професійного навчання за напрямком «Оператор з обробки інформації та ПЗ».

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам навчитися обслуговувати комп’ютерне обладнання та використовувати програмне забезпечення для обробки інформації різних видів.

Основні освітні компоненти:

• Операційні системи, комп’ютерні мережі та програмне забезпечення.
  • Основи вебдизайну та програмування.
  • Технології обробки інформації.
  • Обслуговування обладнання інформаційних систем.

Заняття стартують 03 січня 2024 року і триватимуть 7 місяців.

Встигніть розпочати новий рік із новою професією! Дізнавайтеся деталі професійного навчання:

• у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування;
  • за номером телефону (044) 244 94 92;
  • на нашому Telegram-каналі – t.me/dcz_kir.

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланнямhttps://is.gd/A1GYNF.