Кіровоградщина: понад 220 краян отримали роботу у переможців програми «Власна справа»

Дата: 09.01.2024 11:04

Грантова програма єРобота – це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.

• Все про урядову програму «єРобота» за посиланням.
  • Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей тут.

З початку дії програми (липень 2022 року) 150 жителів області (2022 рік - 49 осіб, 101 особа - 2023 рік), з них – 12 внутрішньо-переміщених осіб, стали переможцями урядової програми та реалізували свої ідеї (у 2022 році мікрогранти отримали 8 внутрішньо переміщених осіб,  у 2023 році - 4).

Загалом переможцями грантової програми створено 222 нових робочих місць.