Допоки серця палають - герої не вмирають...

Дата: 13.03.2024 08:00

Фото без описуДва роки минає сьогодні з дня загибелі командира 2 відділення 2 взводу 1 стрілецької роти військової частини, головного сержанта Романа Гуцула.

З 2015 по 2019 роки Роман Ігорович був учасником АТО, приймав участь в боях на Світлодарській дузі.

З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року в складі територіальної оборони став на захист міста Рубіжне, що на Луганщині, де на той час проживав зі своєю родиною, а з 4 березня приступив до військової служби в ЗСУ по мобілізації.

Саме під час оборони Рубіжного 13 березня 2022 року він отримав травми, несумісні з життям.

Поховано Героя зі всіма військовими почестями на його малій батьківщині, в селі Білопіль на Новгородківщині.

Ім’я Романа Гуцула, як і інших наших земляків, які загинули, захищаючи нас із вами від лютого ворога, навіки закарбоване в наших серцях.

Вічна слава Герою!