Допоки серця палають - герої не вмирають...

Дата: 07.06.2024 08:00

Фото без описуРік тому, 7 червня 2023 року, загинув наш земляк, житель села Просторе, водій 1 взводу 6 роти 2 механізованого батальйону ВЧ, сержант Віктор Русін,

З лютого 2015 по березень 2016 року Віктор Юрійович був учасником АТО, проходив службу по мобілізації.

З початком повномасштабного вторгнення з перших днів війни став на захист України. З березня 2022 року він ніс службу в роті охорони Новгородківської громади, а з 9 червня 2023 року був переведений до військової частини для проходження подальшої військової служби.

7 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання по стримуванню збройної агресії окупантів, сержант Віктор Русін загинув в районі населеного пункту Василькове на Запоріжжі.

Новгородківщина сумує за своїми ГЕРОЯМИ, які віддали найдорожче – власне життя, захищаючи рідну землю і український народ.

ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ТА ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!