Подбайте про своє ментальне здоров’я

Дата: 08.07.2024 10:45

Фото без описуМи в інтернеті, ти в інтернеті — постійна присутність в онлайні впливає на наш спосіб життя, роботу і стиль спілкування. Та й на наше ментальне здоров’я теж.

Емоційно насичений контент може викликати страх, гнів, заздрість, обурення, почуття неповноцінності чи, навпаки, вищості над іншими. А ще — спонукати нас купувати більше продуктів, які нам пропонують в мережі.

Крім того, ми постійно отримуємо короткі інформаційні сигнали, які виснажують нашу здатність правильно реагувати на стрес.

А як, не відмовляючись від інтернету, подбати про своє ментальне здоров’я, — у картинках.

Нагадуємо, що за ініціативи першої леді Олени Зеленської в Україні працює програма ментального здоров’я "Ти як?", яка покликана створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи повномасштабної війни.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису