На Новгородківщині багатодітній родині надали допомогу

Дата: 12.07.2024 14:25

Фото без описуІнститут пробації передбачає мотивацію позитивних змін особистості, поліпшення соціальних стосунків, покращення матеріального стану суб’єктів пробації тощо. Тому працівники Кропивницького районного сектору № 5 філії Центру пробації в Кіровоградській області для багатодітної родини суб’єкта пробації зібрали одяг.

Зазвичай, громадянам соромно просити про допомогу, тому звертаються з такими проханнями нечасто. Тому співробітники уповноваженого органу з питань пробації самостійно вивчають потреби осіб, що перебувають на обліку, та завжди намагаються допомогти знайти шляхи вирішення проблем, а також надають посильну допомогу власними силами.

Кропивницький районний сектор № 5

філії Центру пробації в Кіровоградській області