Опанувати актуальну робітничу професію служба зайнятості запрошує до Одеси!

Дата: 09.09.2024 13:51

Робітничі спеціальності, прості на перший погляд, на сьогодні досить затребувані і пропонують стабільні можливості працевлаштування. Звертаємо вашу увагу на таких фахівців, як електрогазозварники.

На сучасному ринку праці ця професія користується попитом, адже без зварювання не можливо виробництво ані автомобілів, кораблів, літаків, потягів, мостів, ані звичних побутових товарів вжитку.

Державна служба зайнятості пропонує опанувати професією «Електрогазозварник судновий» на базі Одеського центру професійно-технічної освіти.

16 вересня поточного року стартує професійне навчання за даним фахом тривалістю 2,5 місяці.

За короткий термін ви отримаєте всі необхідні знання та навички, пройдете курс практичних занять. Досвідчений спеціаліст виконує на судні: електродугове зварювання вузлів та деталей суднових корпусних конструкцій, суднових трубопроводів, суднових механізмів і обладнання у всіх просторових положеннях зварного шва; газове зварювання та різання металів; наплавлення дефектів відповідальних деталей машин, механізмів та конструкцій; стежить за справним технічним станом зварювального устаткування.

Потреба у робітниках цієї професії постійна. Електрогазозварники без особливих ускладнень отримують вигідні пропозиції працевлаштування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне.

Цікавлять деталі?

Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Контакти тут: http://surl.li/pacfp

Або пишіть нам у Telegram-канал: t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за

посиланням: https://is.gd/A1GYNF