Допоки серця палають - герої не вмирають...

Дата: 20.10.2024 08:00

Фото без описуСьогодні минає рік по смерті нашого земляка, уродженця Інгуло-Кам’янки, старшого лейтенанта Ігоря Лебедя.

В свій час він був учасником АТО. З початком повномасштабного вторгнення, вже 25 лютого 2022 року, був призваний по мобілізації на військову службу. Неодноразово Ігор Леонідович брав участь в сутичках з ворогом на різних напрямках ведення бойових дій. В складі окремої бригади морської піхоти звільняв Херсон.

У вересні минулого року його було звільнено з військової служби в зв’язку з загостренням хвороби, від якої помер 20 жовтня 2023 року в лікарні.

Поховано Героя зі всіма військовими почестями в місті Долинська по місцю проживання його родини.

ВІЧНА СЛАВА ТА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!