До відома жителів громади!

Дата: 16.02.2021 11:22

Фото без описуМіністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги.

Гід з державних послуг - це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Портал містить повну та достовірну інформацію щодо понад 1 500 послуг — про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Гід доступний у двох форматах відкритих даних: Excel та Json.

Для того, щоб дізнатися як отримати ту чи іншу державну послугу, доводилося гуглити, турбувати знайомих, телефонувати за стаціонарними номерами служб, шукати ручку, щоб зафіксувати на випадковому клаптику паперу перелік необхідних документів.

Достатньо відкрити онлайн-гід, обрати будь-яку послугу і прочитати все необхідне.

Детальніше з Гідом державних послуг можна ознайомитись, перейшовши за посиланням https://guide.diia.gov.ua/