Новгородківська селищна територіальна громада
Кропивницького району Кіровоградської області

ПАМ’ЯТКА щодо порядку реєстрації пасік

Дата: 01.03.2021 16:52
Кількість переглядів: 122

Фото без описуЗ урахуванням чинного законодавства України пасіки підлягають реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, які займаються бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах.

Реєстрація пасік проводиться на підставі заяви фізичної чи юридичної особи незалежно від форми власності. У заяві про реєстрацію пасіки зазначаються назва та адреса заявника, кількість бджолосімей.

Власнику пасік необхідно отримати ветеринарно-санітарний паспорт на пасіку, що видається на підставі письмового звернення до управлінь (відділів) Держпродспоживслужби в районах і містах з обов’язковим проведенням епізоотичного обстеження.

Районне (міське) управління  (відділ) Держпродспоживслужби повинен  видати в 30- денний термін заявнику ветеринарно-санітарний паспорт пасіки з обов’язковою державною реєстрацією.

При зміні назви чи адреси пасіки її власник повинен проінформувати про це районне (міське) управління (відділ) Держпродспоживслужби протягом 10 днів.

Фiзичнi та юридичнi особи розмiщують пасiки на земельних дiлянках, якi належать їм на правах власностi або користування, вiдповiдно до ветеринарно-санiтарних правил.

Розмiщення пасiк на земельних дiлянках iнших власникiв або користувачiв здiйснюється за їх згодою.

Власники повинні виконувати вимоги законодавства України з питань бджільництва.

Враховуючи вищезазначене державна реєстрація є обов’язковою для суб’єктів господарювання, які займаються утриманням та розведенням бджіл, виробництвом і первинною переробкою продуктів бджільництва в частині дотримання вимог чинного законодавства у сфері бджільництва.

Не дотримання даних вимог значно ускладнює або ж унеможливлює позитивне вирішення спірних питань, що можуть виникнути у Вас під час ведення господарської діяльності.

За детальною інформацією звертайтесь до Новгородківського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області тел.(05241) 2-01-28, 2-01-18.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь