Спільна нарада правоохоронців Новгородківщини

Дата: 10.03.2021 13:22

Фото без опису

10 березня 2021 року за ініціативи начальника Новгородківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Наталії Малюти відбулась спільна нарада за участі начальника Новгородківського відділення Олександрійської місцевої прокуратури Олени Захожої, прокурора Анни Конюх та старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Кропивницького районного управління поліції Сергія Садченка. Метою зустрічі стало налагодження взаємодії з питань розшуку осіб, місцезнаходження яких невідоме.

В ході наради було обговорено та узгоджено алгоритм взаємодії щодо оголошення у розшук засуджених осіб, місцезнаходження яких невідомо, а також здійснення розшуку цих осіб, проведено взаємоперевірку засуджених, що перебувають в розшуку.

Присутні висловили свої побажання щодо співпраці у роботі за даним напрямком, щодо повноти надання інформації відносно засуджених осіб, що перебувають у розшуку та розглянули проблемні питання, які виникають в роботі з даною категорією засуджених.

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії Центру пробації в Кіровоградській області