Зустріч з директором КЗ «Новгородківський НВК «ЗОШ I-III ст.- ДНЗ»

Дата: 12.03.2021 14:48

11 березня 2021 року депутатом Новгородківської селищної ради, начальником відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрою Монастирським Б.Л.,  та заступником голови селищної ради Соколом О.І. проведено зустріч з директором КЗ «Новгородківський НВК «ЗОШ I-III ст.- ДНЗ» Калюжною Т.В. відповідно до  звернення на сесії Новгородківської селищної ради щодо благоустрою населеного пункту. В ході зустрічі обговорено актуальні питання щодо благоустрою населених пунктів та залучення молоді до поліпшення екологічного, санітарного та естетичного стану території освітнього закладу. Але на даний час в зв’язку з карантинними обмеженнями відповідно листа Міністерства розвитку громад та територій пропонується провести в 2021 році акцію з благоустрою «За чисте довкілля» та День благоустрою територій населених пунктів власними силами комунальних підприємств.

Також в ході зустрічі оглянуто проходження ремонту харчоблоку Новгородківського НВ К, на завершення будівництва якого депутати селищної ради надали кошти з місцевого бюджету.