На Кіровоградщині вакантні близько 50 робочих місць для комунальників

Дата: 22.03.2021 11:43

У комунальних підприємствах Кіровоградщини вакантні близько 50 робочих місць

Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.Цьогоріч свято припадає на 21 березня.

За інформацією обласного центру зайнятості, у комунальних закладах Кіровоградщини відкритими є 49 вакансій.

Зокрема, у Кропивницькому роботу пропонують шістьом електрогазозварникам (заробітна плата:від 7159 до 11670 грн), шістьом електромонтерам з ремонту та обслуговування електроустаткування(заробітна плата:від 9 962 до 10 604 грн), чотирьом слюсарямз ремонту устаткування теплових мереж (заробітна плата: 10503 грн), чотирьом слюсарям-сантехнікам(заробітна плата:від 6000 до 7159 грн), двом електромонтерамз ремонту та монтажу кабельних ліній (заробітна плата: 9453 грн) та двом водіям автотранспортних засобів (заробітна плата: 8000 грн).По одній вакансій зареєстровано длямашиніста екскаватора (заробітна плата: 11670 грн)електромонтера з експлуатації розподільних мереж (заробітна плата: 7159 грн), слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування (заробітна плата: 7000 грн),робітника з благоустрою (заробітна плата: 7000 грн), муляра (заробітна плата: 6363 грн), тесляра (заробітна плата: 6363 грн),штукатура (заробітна плата: 6363 грн) тадвірника (заробітна плата: 6000 грн).

У Світловодську на роботу запрошують трьох слюсарів з експлуатації та ремонту газового устаткування(заробітна плата: від 6 790 до 7 600 грн), інженера(заробітна плата: 8000 грн), електрогазозварника (заробітна плата: 8000 грн), електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування (заробітна плата: 7800 грн), слюсаря аварійно-відбудовних робіт (заробітна плата: 7200 грн), слюсаря з ремонту устаткування теплових мереж (заробітна плата: 7200 грн), слюсаря з обслуговування теплових мереж (заробітна плата: 7000 грн).

В Олександрії потрібні електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (заробітна плата: 7800 грн) та два двірника (заробітна плата: 6000 грн).

У Петровому на роботу запрошують робітника з благоустрою(заробітна плата: 7700 грн) та пічника (заробітна плата: 6000 грн).

у Бобринці потрібен приймальник побутових відходів (заробітна плата: 6000 грн).

У Гайвороні роботу пропонують електромонтерові з ремонту та обслуговування електроустаткування (заробітна плата: 6100 грн).

У Малій Висці потрібен монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії (заробітна плата: 6000 грн).

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості