До відома землекористувачів

Дата: 24.01.2021 10:44

Новгородківська селищна рада  повідомляє, що відомості про земельні ділянки,  які  не внесені  до Державного земельного кадастру відсутні відомості про земельну ділянку на публічній кадастровій карті, реєстрація  таких здійснюється за технічною документацією із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з державного земельного кадастру – адміністративна  послуга, яка надається через портал Держгеокадастру та через центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Новгородківському районі, який розміщений в смт Новгородка вул Центральна 1, (05241)20583.

Для отримання адміністративної  послуги необхідно звернутись до ЦНАП  у Новгородківському районі :

- з заявою про державну реєстрацію земельної ділянки ;

- подати оригінал погодженої  відповідно до законодавства документації із землеустрою;

- електронний документ, що містить відомості про результат робіт із землеустрою, які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру,відповідно до вимог Закону України «Про Державний земельний кадастр»;

- документ,який підтверджує повноваження діяти від імені заявника) у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)

У разі відсутності відомостей про земельну ділянку на публічній кадастровій карті рекомендуємо Вам звернутися в землевпорядну організацію яка має відповідну ліцензію для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для подальшої реєстрації земельної ділянки і видачі витягу з Державного земельного кадастру.