«Війна пройшла по їхніх долях – шануємо героїв імена»
Дата: 08.05.2021 11:57
Кількість переглядів: 1212
7 травня 2021 року з нагоди Дня пам’яті і примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участі селищного голови Олександра Сириці, помічника народного депутата України Олеся Довгого Ніни Грязнової, депутатів селищної ради, структурних підрозділів селищної ради та громадськісті селища, відбулося покладання квітів до меморіалу Слави, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та меморіальних дощок воїнів АТО.
Всі присутні заходу схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і незалежність України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.