Засідання штабу

Дата: 17.06.2021 15:48

Фото без опису    17 червня 2021 року під керівництвом заступника селищного голови Олександра Сокола, за участі керівників структурних підрозділів селищної ради та керівників підприємств відбулося засідання  штабу з підготовки господарського комплексу   до роботи  в осінньо-зимовий період 2021-2022 року.

На засіданні було розглянуто питання про стан організації підготовки господарського комплексу   до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року.  Також, визначено та обговорено основні проблемні питання та шляхи їх вирішення.

За результатами засідання штабу, з метою забезпечення  виконання заходів спрямованих на стале проходження опалювального сезону 2021-2022 року  дано відповідні протокольні доручення.