Дата: 19.07.2021 10:37

Правові засади проведення оцінки земель визначені Законом України «Про оцінку земель» (із змінами).

Процедуру проведення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів  регламентовано Порядком проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 105, введено в дію 01.01.2019.

Нормативна грошова оцінка одиниці площі ріллі у Кіровоградській області становить 31888,00 грн (гривень за гектар), площі багаторічних насаджень – 67015,10 грн, сіножатей – 8696,44 грн, пасовищ – 6037,55 грн  згідно з Довідником показників нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь в Україні станом на 01.01.2021.