Дата: 20.07.2021 10:45

Фото без описуШановні  жителі Новгородківської селищної територіальної громади!

З 19 липня по 19 серпня  2021  року в Новгородківській  селищній територіальній громаді оголошується місячник боротьби  з американським білим метеликом та карантинними бур’янами (амброзією полинолистою і повитицею польовою).

Шкідливість карантинних бур»янів  проявляється насамперед у зниженні врожайності сільськогосподарських культур,пасовищ,засміченні урожаю та погіршення його якості, у токсичності для тварин, в негативному впливі на здоров»я людей та екологію.

Тому звертаємось з проханням і закликаємо  населення, керівників підприємств, установ, організацій та закладів усіх форм власності провести роботи по боротьбі з американським  білим метеликом, та по знищенню амброзії полинолистої і повитиці польової, здійснити  всі необхідні заходи  в  закріплених  межах та на прилеглих територіях.

Адже знищення карантинних бур’янів  збереже і фізичне здоров’я людей, і чистоту довкілля.