Дата: 26.07.2021 15:06

На виконання Закону України «Про рекламу», Постанови Кабінету міністрів України від 29.12.2003 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Новгородківської селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Новгородківської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Новгородківської селищної територіальної громади», розробленого сектором з питань комунальної власності Новгородківської селищної ради.

Стислий зміст проекту регуляторного акта:

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в адміністративних межах Новгородківської селищної громади, яким встановлюються:

- процедура розгляду робочим органом заяви про розміщення зовнішньої реклами;

- порядок надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Регуляторний акт також визначає Порядок визначення площі місця розташування рекламного засобу та розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Новгородківської селищної  територіальної громади.

Відповідно до Проекту регуляторного акта відповідальним підрозділом визначається: робочий орган - сектор з питань комунальної власності Новгородківської  селищної ради.

Підстава для розробки проекту:

Постанова Кабінету міністрів України від 29.12.2003 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами».

З повним текстом проекту регуляторного акта – проекту рішення сесії Новгородківської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Новгородківської селищної територіальної громади» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Новгородківської селищної ради https://novgorodkivska-gromada.gov.ua/docs/908072/ https://novgorodkivska-gromada.gov.ua/docs/1418389/ або за фактичною адресою: вулиця Криворізька,11, смт Новгородка, Новгородківська селищна рада, (сектор з питань комунальної власності).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі протягом місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за фактичною адресою: вулиця Криворізька,11, смт Новгородка, Новгородківська селищна рада, (сектор з питань комунальної власності).

Тел. 098 500 77 85 та на e-mail: 1403olga@ukr.net

Перелік документів для ознайомлення:

1) проект регуляторного акта – проект рішення Новгородківської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Новгородківської селищної територіальної громади»;

2) аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Новгородківської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Новгородківської селищної територіальної громади».