До уваги жителів громади

Дата: 03.08.2021 11:22

Фото без опису19 серпня на День пасічника та Яблучний Спас у Кіровоградській регіональній торгово – промисловій палаті відбудеться медовий фестиваль «KROPhoneyfest 2021», що поєднуватиме виставку – ярмарок медової продукції і реманенту для бджолярства та форум пасічників області. Програма фестивалю буде цікавою, насиченою та смачною.

Крім виставки – ярмарку меду та форуму пасічників «KROPhoneyfest 2021» включатиме в себе майстеркласи із виготовлення медових напоїв та солодощів, відвідувачі зможуть взяти участь у тематичних конкурсах, подивитися на процес викачки меду, а на дітей чекатиме конкурс малюнків із подарунками.

Більше інформації на сайті https://www.chamber.kr.ua/index.php/pro-palatu/k2/2201-krophoney-fest-2021-vidbudetsia-19-serpnia.