Дата: 13.09.2021 16:30

Керуючись Порядком розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затверджений Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 р. № 630, Комунальне підприємство «Новгородківське госпрозрахункове підприємство «Комунальник» повідомляє користувачів водопостачання про розроблений проект інвестиційної програми на 2022 рік з централізованого водопостачання.

Пропозиції щодо проекту інвестиційної програми приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення даного повідомлення та подаються до Комунального підприємства «Новгородківське госпрозрахункове підприємство «Комунальник».

Інвестиційна програма

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК 2-06-81