Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись в Одесі на адміністратора

Дата: 17.09.2021 15:05

Стань адміністратором за підтримки служби зайнятості

У вересні безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно здобути професію адміністратора

Навчись адмініструванню за підтримки служби зайнятості

Легко знаходите спільну мову з іншими людьми? Вмієте невимушено підтримати розмову, згладити кути та гідно вийти із складної ситуації? Тоді професія адміністратора – саме для Вас!

Адміністратор здійснює роботу з ефективного та культурного обслуговування клієнтів. До посадових обов’язків адміністратора входить консультування відвідувачів щодо послуг, які надаються. А також, за необхідності, вживання заходів щодо запобігання та ліквідації конфліктних ситуацій.

Для бажаючих отримати вищезазначену професію за сприяння обласного центру зайнятості з 27 вересня поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання. Курc нaвчaння тривaтиме 5,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна загальна середня освіта;

• повноліття (не менше 18 років);

• медична довідка з допуском до професії;

• особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості