Новгородківська селищна територіальна громада
Кропивницького району Кіровоградської області

Які особливості застосування праці іноземних працівників творчих професій?

Дата: 13.10.2021 12:04
Кількість переглядів: 87

Законодавство про зайнятість населення регулює питання отримання дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці)в цілому та визначаєокремі відмінності щодо видачі їх для особливих категорій іноземців.

До таких особливих категорій віднесено й іноземних працівників творчих професій. Такими особами є іноземці, які займають посади, що передбачають створення об’єктів авторського права та/або суміжних прав як основний трудовий обов’язок (з текстом Закону України “Про авторське право і суміжні права” є можливість ознайомитись на вебсторінці Верховної Ради України).

До особливостей застосування їхньої праці належить те, що на цих іноземців не поширюються вимоги законодавства щодо обов’язкової виплати заробітної плати у розмірі не менш як 10 мінімальних заробітних плат. Ще однією особливістю є те, що дозвіл видається на строк дії трудового договору (але не більш як на 3 роки).

При поданні до регіонального центру зайнятості комплекту документів подаються також нотаріально засвідчені копії документів, що ідентифікують об’єкт авторського права та/або суміжних прав автора і засвідчують авторство (авторське право).

Детальніше за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3792-12#Text

 

хештег “Електронний кадровий клуб”


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь