Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 22.10.2021 13:34

Фото без опису22 жовтня  2021 року під головуванням голови Новгородківської селищної ради Олександра Сириці відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новгородківської селищної ради.

На порядок денний було винесено питання щодо  стану готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2021- 2022 років підприємств господарського комплексу,  забезпечення санітарно-епідеміологічної безпеки на території Новгородківська територіально громади під час осінньо-зимового періоду 2021/2022 років, переведення закладів освіти Новгородківської територіальної громади на дистанційне навчання внаслідок незадовільного температурного режиму. За результатами засідання комісією було прийнято відповідні рішення та поставлено завдання безпосереднім виконавцям.