До уваги суб'єктів господарювання та керівників закладів громадського харчування різних форм власності!

Дата: 27.10.2021 14:55

Фото без описуЗ метою дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19  та відповідно до  статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення",  статей 4,5 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", на виконання п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами) Новгородківська селищна рада доводить до відома та виконання вимоги Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 06 жовтня 2021 року №13 "Про затвердження протиепідемічних заходів в закладах громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19" (далі Постанова). Зазначена Постанова розміщена на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я України у розділі "Документи", "Головний державний санітарний лікар України" (https://moz.gov.ua/golovnij-derzhavnij-sanitarnij-likar-ukraini) .

Одночасно повідомляємо, що Постанова Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 2020 року №57 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби COVID-19" втратила чинність.

Просимо Вас забезпечити безумовне виконання вимог вищезазначених документів.