Профілактика COVID-19 на Новгородківщині

Дата: 05.11.2021 15:47

Фото без опису05 листопада 2021 року працівниками Кропивницького районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області було організовано зустріч клієнтів пробації з медичною сестрою тимчасового пункту щеплення Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Тетяною Могилою. Дана зустріч була проведена з метою інформування населення про методи профілактики COVID-19 в країні.

Фото без опису

Зокрема, медик розповіла, що основним методом боротьби інфекційною хворобою є щеплення, яке рятує життя мільйонів людей щороку, запобігаючи багатьом хворобам. В Україні щороку реєструють близько 6 млн інфекційних захворювань, а з появою коронавірусної хвороби COVID-19 ця кількість стрімко зросла. Вакцинація не лише запобігає розвитку інфекційних захворювань, а й зменшує тяжкість їхнього перебігу й ускладнень, мінімізує ризик летальних наслідків. Крім того, Тетяна Могила відповіла на запитання присутніх, зокрема, про переваги та періодичність щеплення, можливість алергічних реакцій, протипоказання та алгоритм отримання документів про вакцинацію.

Світлана Харитонова

Кропивницький РС № 5 філії Центру пробації в Кіровоградській області