На Новгородківщині зі школярами спілкувалися на тему насилля

Дата: 01.12.2021 14:30

Фото без описуЩороку в Україні  з 25 листопада до 10 грудня з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок проводиться кампанія “16 днів проти насилля”. З нагоди цієї акції днями в школах Новгородки був проведений профілактично-виховний захід з елементами тренінгу «Проблема насилля та жорстокості стосується кожного», який проведено практичним психологом Комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр” Новгородківської селищної ради Валентиною Позняковською, психологом Комунального закладу “Новгородківський селищний центр соціальних служб” Катериною Орленко та інспектором Кропивницького районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Світланою Харитоновою.

Фото без опису
Жертви насилля переживають важкі емоції — почуття приниження та сором, страх, розпач і злість, іноді просто бояться ходити до школи. Тому профілактика негативних явищ в підлітковому віці має важливе значення для зменшення випадків правопорушень в майбутньому. Під час тренінгу діти познайомились з поняттям та видами насильства, способами протидії проявам агресії. Тренери провели вправи та дали поради щодо того, як реагувати на прояви насилля в сім'ї та в учнівському колективі, а також про відповідальність за насильницькі дії.

Світлана Харитонова
інспектор Кропивницького районного сектору № 5