Дорогі волонтери та всі небайдужі українці!

Дата: 05.12.2021 08:10

Фото без описуВід щирого серця вітаю вас із Міжнародним днем волонтерів!

Цього дня вшановують людей, небайдужих до чужих проблем, людей, які не чекають слів подяки за свою допомогу, а роблять добро від щирого серця.
Бути волонтером – це важлива й відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття.
У час, коли наша країна перебуває в  надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння та розбрат, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість і невтомна праця додає віри в те, що в нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху!

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність і самовіддану працю. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею.

Бажаю миру, оптимізму, здоров’я та невичерпної енергії.
Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким ми і переможемо!