На Новгородківщині обговорили роль пробації та волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією

Дата: 06.12.2021 16:44

Фото без опису06 грудня 2021 року за ініціативи начальника Кропивницького районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області був проведений круглий стіл за участі керівників партнерських організацій та волонтера пробації.

Наталія Малюта розповіла присутнім про вплив пробації на безпеку в громаді та роль волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, щодо ефективної ресоціалізації суб’єктів пробації, наголосила на перевагах пробації перед ізоляцією людини від суспільства та підкреслила значення та роль волонтерів у розвитку суспільства й реалізації державних соціальних програм.

З присутніми було також обговорено стан профілактичної роботи партнерських організацій щодо ресоціалізації клієнтів пробації та заходи, спрямовані на вирішення криміногенних потреб клієнтів пробації та мінімізацію ризику вчинення ними повторного кримінального правопорушення, адже лише спільними зусиллями можливо зробити суспільство безпечним.

Світлана Харитонова

інспектор Кропивницького районного сектору № 5