Шановні земляки! Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 14.12.2021 10:20

Фото без описуПроходять роки, та ми й досі відчуваємо ті трагічні події.
Ми завжди пам’ятатимемо про самопожертву героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя та здоров’я зберегли життя мільйонів людей. Саме завдяки вашій самовідданій праці у зоні зараження, ми нині народжуємо дітей, працюємо, переживаємо радість і біль – маємо усе те, що зветься одним словом життя! Низький Вам за це уклін.

Фото без опису
Щиро бажаю всім Вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Фото без описуФото без опису
Також сьогодні ми вшановуємо хвилиною мовчання тих ліквідаторів, яких вже не має поряд з нами. Нехай земля їм буде пухом, а пам'ять про них завжди житиме в наших серцях.

З повагою селищний голова О. Сириця.