Засяяла Головна ялинка Новгородківської громади

Дата: 21.12.2021 13:47

Фото без описуТрадиційно, у День святого Миколая, усі міста та селища запалюють головну новорічно-різдвяну красуню. 19 грудня на центральній Площі у Новгородці панувала справжня атмосфера чудес.

Фото без опису
На свято до малечі завітав головний гість програми – Святий Миколай. Привітавши всіх малят зі святом, він радо зустрічав їх протягом всього вечора у своїй «Зимовій Резиденції».
Фото без опису
Концертну програму присутнім подарували: Імідж-центр «Ольга» (м. Кропивницький), учні театрального класу Новгородківської мистецької школи, працівники та аматори Новгородківського центрального будинку культури (Оксана Гопак, вокальний ансамбль «Гармонія», народний аматорський хоровий колектив «Ветеран», музичний колектив «Козаки»), солістка Білозернівського сільського будинку культури-філії Валентина Сергєєва, вокальний ансамбль «Стежина добра» (Великочечеліївський сільський клуб-філія).
Фото без опису
Після привітання жителів громади селищним головою Новгородківської селищної ради Олександром Сирицею, відбулася урочиста мить офіційного відкриття Головної ялинки Новгородківської громади. Всі гості свята рахували секунди до засвічення перших ялинкових вогників та увімкнення святкової ілюмінації на Площі.

Велика подяка всім майстриням, які відгукнулися і прийняли участь у традиційному новорічно-різдвяному ярмарку. Свої чудові роботи представили: Лариса Зоріна, Світлана Руденко, Наталія Сегеда, Світлана Брухаль, Ірина Бондаренко, Тетяна Пруцька, Ірина Зоркіна, Катерина Дорошко, Наталія Кузьміна, Анна Кузьміна, Аліна Бледай, Тетяна Чернова, Євгенія Дроботюк, Аліна Якименко, Анастасія Денисенко, Світлана Кудрик, учні художнього класу Новгородківської мистецької школи.
Фото без опису
Відвідувачі мали змогу зробити фото біля фотозон та придбати смаколики, гарячий чай та глінтвейн від «Приватної Агрофірми «МЮННТ».

У День Святого Миколая на Площі панувала затишна атмосфера, новорічний настрій та позитивна енергетика. Діти мали можливість взяти участь у веселих іграх та розвагах, проведених Іриною Макусінською.

Красуня ялинка світилась не тільки від електричного заряду, а від веселого сміху, запальних танців і захоплених дитячих оченят. Веселі рухливі ігри, конкурси, танці, хороводи та пісні дарували гарний настрій всім малятам.

Святкове дійство було проведено з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Ведуча свята – Наталія Бойко, організатор дійства – Новгородківська селищна рада, Сектор культури, молоді та спорту Новгородківської селищної ради та Новгородківський центральний будинок культури.

Дякуємо ВСІМ учасникам за участь у заході. Проведене свято довело, що незважаючи на морозний дощ, всі учасники – це велика, дружня родина справжніх українців.