Відзначення дня визволення сіл

Дата: 06.01.2022 14:06

Фото без описуВідзначили 78-річницю визволення сіл: Тарасівки, Козирівки, Ольгівки, Рибчине та Новоандріівки  від фашистських загарбників. В період з 5 по 8 січня 1944 року завершилося вигнання нацистських окупантів з території цих сіл.
Фото без опису
Сьогодні відбувся мітинг та покладання  квітів до пам’ятних знаків полеглим воїнам-визволителям та вшановано хвилиною мовчання пам'ять про них.
Фото без опису
Селищний голова Олександр Сириця  зі словами вдячності звернулася до  мешканців сіл. привітав з важливою пам'ятною датою "День визволення  від фашистських загарбників".
Фото без опису
"Це свято об’єднує всі покоління мешканців громади. Слова вдячності та поваги сьогодні ми присвячуємо ветеранам, які відстояли право нашого народу бути вільними.  Для нас Ви завжди будете прикладом самовідданої любові та патріотизму », - зазначив Олександр Сириця.