Керівники громади ознайомилися з новими світловими технологіями

Дата: 04.02.2022 15:42

Фото без описуТенденції сучасної громади вимагають «розумно» споживати електроенергію. Для цього використовується система керування освітленням до складу якої входять модулі керування, що знаходяться в світильниках та програмно-апаратний комплекс АСТЕРОЇД. Світильники СЭС 1-125Л11 реалізовані з модулем керування Capitan NEMO.

Зазначена вище програма надає можливість бачити роботу світильників в реальному часі. Що надає можливість вживати оперативні дії по усуненню неполадок; вмикати/вимикати певні ділянки освітлення як в ручному режимі так і в автоматичному (по графіку), розуміти чи всі світильники в робочому стані на лінії.

А головною перевагою є можливість димінгу світильників. Що забезпечує додаткову економію коштів та електроенергії для території .

Сучасні вимоги компанії radiyLED і багаторічна співпраця з лідерами в області виробництва комплектуючих забезпечує високий рівень якості продукції.

Програма знайомства з новими світловими технологіями відбулася у виставковому павільйоні завода «Радій».