До відома аграріїв громади!

Дата: 11.02.2022 13:13

Фото без описуДепартамент агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів ( Метелиця В.М.) організовує навчальні семінари серед аграрних підприємств.

Для керівників,бухгалтерів,юристів, кадровиків та економістів аграрного сектору підготовлено семінар на тему: «Зобов’язання на 1 га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОПП і ліцензії, ТТН і звітність!».

Семінар проводиться  з дотриманням протиепідемічних вимог,визначених постановою КМУ № 1236 та постановою МОЗ №18, зокрема використання масок, проведення дезінфекції, дотримання дистанції, за наявності Covid19 сертифікатів про вакцинацію, тестування, одужання від цієї хвороби.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

ДАТА,ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Департамент АПР Кіровоградської ОДА ( м.Кропивницький, вул.Тараса Карпи, 84,  7пов.)

22 лютого 2022 року,початок реєстрації 10.00.

Семінар 11.00-15.00

З організаційних питань звертатись за телефоном: 0667341998 Віталіна Іванівна Погорілова.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

1. Податкові зміни в агросекторі-2022р;
  2. Соціальні та фінансові показники бюджету -2022;
  3. Ринок с.г. угідь;
  4. Праця і трудові штрафи;
  5. Оподаткування доходів працівників і пайовиків;
  6. Продовження/заміна паливної ліцензії і норм витрат ПММ;
  7. ПДВ при втратах,розблокування ПН/РК,20-ОПП;
  8. Підтвердження статусу платника ЄП 4-ї групи;
  9. Плата за землю;
  10.  Податки на нерухомість і транспорт, екоподаток;
  11.  Касові рахунки;
  12.  Облік і звітність,нова ТТН;
  13.  Позивна судова практика для аграрія.

УМОВИ УЧАСТІ ТА ВАРТІСТЬ

Кожен учасник має вдягнути захисну маску/респіратор, дотримуватись дистанції 1,5 метри, використовувати встановлені на вході антисептики. Учасник повинен бути готовий пред’явити органам контролю сертифікат про вакцинацію від Covid19, або негативний результат тестування,або документ про одужання.

Семінар коштує 850 грн. з учасника. Вартість включає: Довідник бухгалтера «Зобов’язання на 1 га,соціальні норми; нові звіти по зарплаті,землі,майну та 4-й групі; зміна 20-ОПП і ліцензії, ТТН і звітність!» № 1/2022.

Кожен учасник може додатково придбати: Спеціальний випуск готових рішень «Договори оренди/підряду техніки, дивіденди, розблокування ПН/РК, посадова інструкція голови ФГ, нова ТТН, облікова політика» №1/2022, вартість -200 грн.