Про відповідність напрямку роботи здобутій професії випускників

Дата: 18.02.2022 13:50

Одним з питань, яке вивчалось у ході реалізації проєкту EU4Skills, було визначення відповідності напрямку роботи здобутій професії випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

За загальними результатами опитування (серед 10 областей) 69% випускників повідомили, що вони працюють за здобутою професією, по Кіровоградській області – 78%.

Найвища частка випускників працює за здобутими професіями залізничного транспорту (94%; по 10 пілотних областях – 71%), у сферах приготування страв та напоїв (82%; 66%), металообробки та машинобудування (81%; 70%).

Найнижчими залишаються частки зайнятих випускників, які працюють за здобутими професіями у сферах сільськогосподарській (62%; 72%), виробництва одягу (65%; 75%), автотранспорту (по області та в цілому по проєкту – по 71%).

Примітка. Інформацію щодо професійної підготовки можна отримати на вебсторінці Міністерства освіти і науки України.

Більш детально за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/tag/profesiyno-tekhnichna-osvita