Про аспекти якості освітнього процесу в закладах професійної підготовки

Дата: 11.04.2022 16:07

На сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук розміщуються матеріали за результатами проєкту EU4Skills. В одному з попередніх матеріалів йшлося про якість організації освітнього процесу (навчальні матеріали, обладнання, приміщення та інше).

Наразі буде йти мова про побутові умови навчання, як-то умови проживання в гуртожитках тощо.

За результатами опрацювання відповідей випускників визначені оцінки (за 5-бальною шкалою) якості освіти щодо спортивних майданчиків, секцій, гуртків (4,0 бала; в 10 пілотних областях теж 4 бали), стану гуртожитків (3,8; в 10 областях – 3,7).

Високими оцінками (4 та 5 балів) оцінили стан спортивних майданчиків, рівень організації секцій, гуртків в області 74% випускників (69%), стан гуртожитків 68% (63%) випускників. Щодо гуртожитків слід зазначити, що в 1 та 2 бали оцінено їхній стан 17% (18%) випускників.