За яких умов роботодавці можуть отримати компенсацію витрат на оплату праці переселенців?

Дата: 11.04.2022 16:07

Відповідно до пункту 2 Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331, компенсація витрат надається роботодавцю за умов:

що роботодавець перебуває на обліку як платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

що розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством;

подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 р. або річної звітності за 2021 рік.

У разі невідповідності роботодавця вказаним вимогам приймається рішення щодо відмови у наданні компенсації.

Таке ж негативне рішення приймається, якщо працевлаштований працівник не відповідає критеріям вказаного Порядку.