З неповнолітніми клієнтами пробації проведено психологічну діагностику

Дата: 13.04.2022 15:08

Фото без описуДнями з неповнолітніми клієнтами пробації Новгородківщини психологом Комунального закладу «Новгородківський селищний центр соціальних служб» Новгородківської селищної ради Катериною О. було проведено діагностичну та профілактичну роботу.

З неповнолітніми психолог Центру провела індивідуальну роботу відповідно до виявлених криміногенних потреб та згідно індивідуальних планів роботи. Працюючи з підлітками, необхідно проводити всебічну роботу, тому допомогу працівників Центру соціальних служб важко переоцінити.

Фото без опису

Психологічна діагностика дуже важлива в роботі з неповнолітніми клієнтами пробації, оскільки допомагає зрозуміти підлітка та дає додаткові дані для впливу на криміногенну поведінку та планування подальшої результативної роботи з ним.

Світлана Х.

Кропивницький районний сектор № 5

філії Державної установи «Центр пробації»

в Кіровоградській області