Гуманітарна допомога

Дата: 20.04.2022 09:39

Фото без описуДякуємо Благодійному фонду «Турбота PRO», а також голові Волинської обласної ради Григорію Недопаду та його довіреній особі з гуманітарних питань Олександру Кулакову за надану гуманітарну допомогу Новгородківській громаді. Одяг, засоби гігієни, продукти харчування, антисептики та багато іншого будуть передані всім хто на сьогодні опинився в складних життєвих умовах і потребує нашої спільної турботи.

Слова подяки висловлюємо Миколі Дмитровичу та Миколі Миколайовичу Монашкам за доставку допомоги, а також Олегу Лісняку за охорону та збереження.

Окрема подяка волонтерам з Данії, які швидко та якісно зібрали та доставили до кордону допомогу.