САДИ ПЕРЕМОГИ - ТВІЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ

Дата: 20.04.2022 16:46

Фото без описуНовгородківська селищна рада запрошує всіх небайдужих жителів громади та внутрішньо переміщених осіб які на даний час проживають на території громади, активно долучитись до посіву овочевих культур та посадки картоплі на земельних ділянках сільськогосподарського призначення комунальної власності для забезпечення продовольством своїх сімей.

Завдання кожного з нас забезпечити продовольством не лише свою сім'ю, а й підтримати українців на тимчасово окупованих територіях та всіх хто на передовій.

За інформацію про перелік даних земельних ділянок звертатись до старост та відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового розвитку Новгородківської селищної ради Кіровоградської області за адресою: смт Новгородка, вул. Центральна, будинок 13.

Звертатись за телефоном 0970579383.