Робоча зустріч
Дата: 04.05.2022 09:53
Кількість переглядів: 229
З дружнім візитом до Новгородківської громади завітали гості з Волинської області. Перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, голова благодійного фонду «Турбота PRO» Андрій Ковальчук та радник голови Волинської обласної ради Олександр Кулаков.
В ході зустрічі були обговорені з селищним головою Олександром Сирицею важливі питання співпраці по благодійним напрямкам, також відбулася зустріч з тимчасово переміщеними мешканцями гуртожитку «Комфорт».
За результатами зустрічі буде сформована потреба громади в галузі медицини, індивідуальної допомоги та інші питання сьогодення.