Грошова допомога від ООН: хто з внутрішньо переміщених осіб її може отримати

Дата: 10.05.2022 16:21

Фото без опису15 квітня 2022 року прийнято  постанову КМУ №446 “Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою ООН проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки ВПО”. Зокрема, передбачено, що виплата допомоги здійснюється в розмірі 2220 гривень на кожного члена домогосподарства на місяць (але не більш як для трьох осіб). Для отримання допомоги Мінсоцполітики формує і передає Всесвітній продовольчій програмі ООН перелік ВПО взаємоузгоджених вразливих категорій, відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб (за черговістю дати включення відповідної інформації про таких осіб до Єдиної бази даних).

Більш детально з зазначеною постановою КМУ №446 можна ознайомитися на офіційних сайтах Верховної Ради України, або Кабінету Міністрів України.