22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні

Дата: 22.06.2022 10:23

Фото без опису22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні. Саме цього дня 1941 року розпочалася нова фаза Другої світової війни, яка захопила територію сучасної України. Згідно зі статистичними даними в ній загинуло близько 20% українців. На жаль, сьогодні війна знову прийшла в Україну. Російські загарбники спалюють цілі міста та села, вбивають військових та цивільних. Однак ми віримо, що зовсім скоро на нас чекає перемога, яка буде дуже важливою для всього українського народу.

Сьогодні в Новгородці відбулося покладання квітів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.