Повідомлення системи RASFF від 12 липня 2022 року № 2022.4027-fup 10 стосовно виявлення етиленоксиду у ванільному морозиві

Дата: 20.07.2022 15:05

Новгородківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області доводить до відома про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 12 липня 2022 року № 2022.4027-fup 10 стосовно виявлення етиленоксиду у ванільному морозиві, що експортувалося з Франції (виробник: Häagen-Dazs, France) до України (оптовий продавець: ТОВ «Сільпо Фуд», вул. Гоголівська, 1 а, с. Квітневе, Київська область, 074081).

Просимо  повідомити Новгородківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області про виявлення даного товару в обігу та інформуємо, що відповідно до статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність компетентний орган (Новгородківський відділ), що передбачено частиною 3 статті 20 даного Закону, тел..2-01-28.

.