Шановні жителі Новгородківської селищної територіальної громади!

Дата: 24.08.2022 09:57

Фото без описуТрадиційно, у велике державне свято День Незележності Украіни, наше селище відзначає свій день народження. Цього року Новгородка святкує 252 роки з дня заснування.

З утворенням громади селище, ставши її центром, розвивається та оновлюється.

День народження рідного селища - це свято яке єднає всіх жителів громади, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні. Історія кожного селища є частиною історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди.

У цей святковий день, від імені Новгродківської селищної ради, депутатського корпусу та особисто від себе щиро вітаю усіх Вас з Днем селища Новгородка.

Бажаю всім нам мирного неба, міцного здоров’я, оптимізму, удачі і процвітання.

Нехай мир, любов та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану, дружню, найкращу територіальну громаду!

Зі святом! З Днем селища!