Новгородківщина знову в жалобі

Дата: 05.09.2022 14:24

Фото без опису1 вересня 2022 року на Херсонщині під час виконання бойової задачі на передовій трагічно загинув головний сержант стрілецького взводу стрілецької роти Віталій ТЕРЕХОВ.

Віталій Андрійович народився 04.11.1972 року в селі Тарасівка Новгородківської громади. Активний громадський діяч, господарник, тренер-наставник Кіровоградського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, який за своє життя підготував багато призерів та переможців обласних та Всеукраїнських змагань з туризму, виховав не одне покоління педагогів-інструкторів та створив місцеву спортивну школу. Він був чудовим побратимом і професіоналом своєї справи, гарним сім'янином, допомагав та підтримував друзів і був справжнім патріотом України.

ВІЧНА СЛАВА ТОБІ, ГЕРОЄ! ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТВОЄМУ ПОДВИГУ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!