Прощання з Героєм

Дата: 07.09.2022 15:15

Фото без описуСьогодні в Новгородківській громаді провели в останню путь нашого земляка, захисника, патріота, вірного сина України Терехова Віталія Андрійовича.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про Воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив…

Немає прощення рашистам за горе, яке вони принесли, ступаючи своїм терористичними брудними чоботями нашою землею.

Низький уклін тобі, ГЕРОЄ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЮ СЛАВА!