Знову схиляє голови Новгородківська громада перед загиблим земляком

Дата: 16.09.2022 21:33

Фото без описуНа початку вересня загинув наш земляк, захисник України, Юрій Булига.

Булига Юрій Олександрович, народився 14 квітня 1977 року та проживав в Новгородці, навчався в середній школі № 1, ПТУ № 36 та працював на місцевих підприємствах.

Разом з дружиною та сином проживав у м. Кривий Ріг, звідки і був призваний на службу до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини.

Загинув Юрій Олександрович в перші дні вересня в бою з російськими окупантами на Харківщині.

Прощання з воїном Збройних Сил України Булигою Юрієм Олександровичем відбудеться 17 вересня 2022 року на Алеї Слави Краматорівського кладовища міста Кривий Ріг.

Новгородківська громада висловлює щирі співчутті родині, рідним та близьким загиблого.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!!!